kamagra O le gel faʻatagaina oe e faia se maualuga feusuaʻiga gaioiga ina ia mafai ai ona e faia se sili atu gaioiga gaioiga i ou feusuaʻiga aafiaga.

kamagra gel E mafai ona e fofo lau faʻatuina faʻafitauli ma maua tali i fesili o le a le kamagra gel i luga o la matou 'upega tafaʻilagi.

Siamani Verb Conjugation

O le mataupu o le a tatou talanoaina i lenei lesona: Siamani Verb Conjugation Le au pele e, i lenei tusitusiga, o le a matou tuʻuina atu ai faʻamatalaga e uiga Siamani veape, aʻa o le veape, infinitive faʻapipiʻi ma conjugation o Siamani veape.

Seia vagana lenei lesona, ua matou vaʻaia faigofie mataupu mo amataga e pei o Siamani aso, Siamani masina, Siamani numera, Siamani vaitau ma Siamani adjectives. I se faʻaopopoga i nei mea, ua matou vaʻaia le tele o lesona Siamani e pei o upu Siamani e mafai ona matou faʻaogaina i aso uma o le olaga ma e aoga tele. I lenei lesona, Siamani faʻaupuga vevela O le a tatou paʻi atu i le mataupu. A maeʻa ona faitauina la matou lesona, matou te fautuaina malosi oe e maimoa i le vitio tautalaga i le pito i lalo o le itulau.

O le mataupu ole faʻaupuga veape Siamani ose mataupu e manaʻomia ona taulaʻi iai, ma e ao ona aʻoaʻoina ma taulotoina faʻalelei. E le mafai mo matou ona faʻatulaga saʻo fuaiupu e aunoa ma le aʻoaʻoina o le faʻaupuga Siamani faʻatasi. Ua muamua nei matou i mea uma o le a le veape, o le a le autu o le veape, o le a le veape faʻatauvaʻa, O a mea faʻapipiʻi a le tagata lava ia, Faʻafefea ona faʻafesoʻotaʻi veape i Siamani O le a matou taulaʻi atu i mataupu masani pei o. Ae le o le tuʻuina atu o le veape Siamani faʻasuaʻi ua uma ona saunia, Veape Siamani Matou te aʻoaʻo atu ia te oe le mafuaaga o le galuega ina ia mafai ona e fana.

Siamani infinitive veape

Pei ona e iloa, o le infinitive tulaga o veape ua taʻua infinitive. I nisi upu, o le mata masani o veape, tusia i lomifefiloi ua taʻua o le infinitive form o le veape. Faʻamatalaga mulimuli i le gagana Take -max ma -tafaofao pepa faʻapipiʻi Faataitaiga; sau, alu, fai, ia, faitau, vaai O veape pei ole infinitives o veape. Ina ia faʻafesoʻotaʻi se veape i le Take, o le infinitive suffix ua aveʻesea ma le talafeagai tense ma tagata suix e faʻaopopoina i le aʻa o le veape.

Faataitaiga; faʻatauvaʻa faitaumax veape -max A matou tiaʻia le faʻamaoniga lemu "faitauO le veape ”tumau. Faitau moni, faitaumax o le pogai o le veape. Seʻi o tatou aumaia le taimi talafeagai ma le tagata faʻatasi i le upu faitau:
Faitau -lelava-um, ii "faitau"Aʻa o le veape"lelava"Taimi nei,"um"O le tagata (aʻu) mea teuteu. O loʻo e faitauina pe o loʻo matou faitauina pe faitau O veape pei o veape e faʻapipiʻi i le taimi nei ae faʻapipiʻiina mo eseese tagata. O loʻo e faitauina (oe), o loʻo matou faitauina (matou), o loʻo latou faitauina (latou).

Matou te manatu Ituaiga le veape o veape i Siamani Ua lava a matou faʻamatalaga e uiga i.

Pei ona e iloa atu, pe a matou mananaʻo e faʻafesoʻotaʻi se veape e tusa ai ma tagata i Take, matou te faʻaopopoina faʻaopoopo eseesega i le aʻa o le veape mo tagata taʻitasi. O le tulaga foi lea i le Siamani. I Take -max ma -tafaofao faʻaiʻu upu i Siamani -en ma -n pepa faʻapipiʻi Masani lava le faʻaupuga - o le faʻailoga, o le -n faʻaupuga e seasea maua. O se veape lemu i le Siamani -en pe -n faʻaiʻu ile faʻapipiʻi. O se veape lemu i le Siamani -en pe -n A tatou aveʻese le faʻailoga, ua tatou maua le aʻa o lena veape. O le le faʻamatalaina o le veape e masani lava ona tusia i tusi lolomi poʻo lisi veape. Mo se faʻataʻitaʻiga, o le Siamani tutusa o le veape e taʻalo o le spielen.

I le faʻamaoni spielen mai le veape -en a matou aveʻese le faʻaupuga taʻaloga upu tumau, taʻaloga upu spielen o le pogai o le veape. Faʻamau ma tagata faʻapipiʻi i le aʻa o le veape taʻaloga ua faʻaopopoina ile upu. Le isi faʻataʻitaʻiga aoao Tatou avatu le veape, aoao Siamani tutusa o le veape aoao o le veape. aoao O faʻaupuga lemu mai le veape faʻapea -en a e aveʻese lau faʻatoʻaga lerne e tumau le aa. A faʻafefiloi veape Siamani, o faʻaupuga ma tagata faʻauʻu lerne ua faʻaopopoina ile upu.

AOAO

AOAO

MEK

LENI

FUAFUAGA

EN

A maeʻa aʻoaʻo manatu o sufesili ma aʻa i veape Faʻatasiga o veape Siamani e mafai ona tatou pasi. Seʻi o tatou faʻaalia le faʻafaigofieina faʻaopoopoina o le veape faigofie o se faʻataʻitaʻiga i lalo.

Lernen, ina ia aʻoaʻoina, tatou faʻagaeʻetia le veape i le taimi nei e tusa ai ma tagata uma.

Oe tatau ona uai atu ma tauloto ia pepa faʻapipiʻi faʻaopoopo i le veape.

SAUNIGA A LE GERMAN LERNEN VERBAL

TAIMI O TAGATA

FAʻAALIGA I LE upega

FAAALOALOGA O LE TULAFONO

uiga

ich e lern-e O lea ou te aʻoaʻo
du st lern-st O loʻo e aʻoaʻo
er t lern-t O loʻo ia aʻoaʻo (tane)
sie t lern-t O loʻo ia aʻoaʻoina (fafine)
es t lern-t O loo ia aʻoaʻo (le faaituʻau)
au en lern-en Tatou te aʻoaʻo
exp t lern-t O loʻo e aʻoaʻo
sie en lern-en O loʻo latou aʻoaʻoina
Aug en lern-en O loʻo e aʻoaʻo

Luga aoao Ua tatou vaʻaia le faʻatasiga o le veape i le taimi nei. aoao o le faʻavae o le veape. Lerner o le pogai o le veape. O le upu en o le faʻauʻuga lemu. Suffixes o le aʻa o le veape lerne ua faʻaopopoina ile upu. Seʻi tatou faʻaaogaina se isi veape e fai ma faʻataʻitaʻiga.

FAAALOALOGA A LE GERMAN KOMMEN VERBAL

TAIMI O TAGATA

FAʻAALIGA I LE upega

FAAALOALOGA O LE TULAFONO

uiga

ich e komm-u Oute sau
du st komm-st Ua e sau
er t komm-t Ua sau (tama)
sie t komm-t O loʻo afio mai (fafine)
es t komm-t Ua sau o ia (le faaituʻau)
au en komm-en ua tatou omai
exp t komm-t Ua e sau
sie en komm-en Ua latou o mai
Aug en komm-en Ua e sau

Ioe uo pele, o loʻo i luga e faʻapea foi i le Siamani kommen e pei o sau Na matou avatua ni faʻataʻitaʻiga o le faʻauigaina o le veape i le taimi nei. Siamani gagana Latou te tosina mai i le taimi nei pei o lenei. O faʻaupuga na aumaia i le aʻa o le veape i le taimi nei e pei ona faʻaalia i le laulau i luga.

E mafai foi ona e faʻafesoʻotaʻia isi veape e tusa ai ma tagata taʻitoʻatasi e ala i le vaʻai i le laulau i luga, avea o se faʻataʻitaʻiga.

Siamani faʻaupuga vevela O le tatou mataupu ua faʻaigoaina o le a faʻaauau i a tatou lesona i le lumanaʻi. I isi a tatou lesona, o le a tatou vaʻaia ai le veape Siamani faʻatasi e tusa ai ma taimi ua tuanaʻi ma lumanaʻi. E mafai foʻi ona e mauaina faʻamatalaga e uiga i veape Siamani masani ma veape lemu a Siamani i lesona o loʻo mulimuli mai.

Siamani Verb Conjugation Vitio Lecture Lecture

Siamani Verb Conjugation Mataupu Faʻaiuga

Lau pele e, Siamani faʻaupuga vevela Na oʻo mai i le iʻuga o le matou mataupu faʻaigoaina. O le a e mauaina nisi faʻaupuga vevesi faʻataʻitaʻiga i isi a matou lesona.

Siamani faʻaupuga vevela Oe mafai ona tusia mea e te manaʻo e fesili ai, fesili tumaoti lesona, fesili, manatu ma faitioga, ma nofoaga e te le malamalama ai i le fesili fanua luga o le fonotaga.

Faʻafetai mo le asiasi mai i la matou 'upega tafaʻilagi, matou te manaʻo ia manuia oe i lou aʻoaʻoga olaga.

Aua neʻi galo e fautuaina la matou '' upega tafaʻilagi i isi au uo.

TATOU GALUEGA FAʻALELEELE FAʻALELEIA NA AMATA. MO ATILI FAʻAMATALAGA: Faaliliuga Igilisi

Fesoasoani Lagolago