kamagra O le gel faʻatagaina oe e faia se maualuga feusuaʻiga gaioiga ina ia mafai ai ona e faia se sili atu gaioiga gaioiga i ou feusuaʻiga aafiaga.

kamagra gel E mafai ona e fofo lau faʻatuina faʻafitauli ma maua tali i fesili o le a le kamagra gel i luga o la matou 'upega tafaʻilagi.

Gehen Verb Conjugation

Mo uo o loʻo suʻesuʻeina Siamani gehen verb conjugation, ua matou saunia le faʻaupuga faʻasuʻau laulau i lalo. O nei laulau aofia ai faʻatasi conjugations o le Siamani veape gehen. Matou te faʻamanuia atu ia te oe.

Präsens faʻatasiga o le veape gehen

ich gehe
du gehst
er / sie / es geht
au gehen
exp geht
sie gehen

Präteritum faʻatasiga ole veape gehen

ich ginger
du gingst
er / sie / es ginger
au alu
exp gingt
sie alu

Perfekt faʻatasiga o le veape gehen

ich te le gegang
du bist le gegang
er / sie / es o le gegang
au e le gegang
exp seidema le gegang
sie e le gegang

Plusquamperfekt faʻatasiga ole veape gehen

ich taua le gegang
du lafetoga le gegang
er / sie / es taua le gegang
au waren le gegang
exp lafetoga le gegang
sie waren le gegang

Futur I faʻatasiga ole veape gehen

ich werde gehen
du fiafiaga gehen
er / sie / es e tatau gehen
au werden gehen
exp werdet gehen
sie werden gehen

Futur II faʻatasiga ole veape gehen

ich werde le gegang lana
du fiafiaga le gegang lana
er / sie / es e tatau le gegang lana
au werden le gegang lana
exp werdet le gegang lana
sie werden le gegang lana
TATOU GALUEGA FAʻALELEELE FAʻALELEIA NA AMATA. MO ATILI FAʻAMATALAGA: Faaliliuga Igilisi

Fesoasoani Lagolago